Нашi Лiкарi

Док. Ойку Селен
Дерматолог / Співзасновник

Дерматолог доктор Селен є співзасновником TravelMEDI і спеціалізується на трансплантації волосся, косметичних процедурах та захворюваннях шкіри. Вона також є координатором медичної групи TravelMEDI.

Лікар Еcра Б.
Пластичний хірург

Пластичний та реконструктивний хірург Esra Б. спеціалізується на пластичних операціях обличчя, тіла та грудей, використовує новітні технологічні методи. Вона ділиться своїми знаннями з колегами на різноманітних національних та міжнародних конгресах.

Доктор Тайлан А.
Стоматолог

Наш щелепно-лицьовий хірург доктор Тайлан А. та його команда відвідують наших пацієнтів, які страждають на стоматологічні проблеми. Доктор Тайлан А. спеціалізується на щелепно-лицевій та імплантологічній операціях, а також пропонує навчальні програми для своїх колег.

Оп. Доктор Еркан Т.
Загальний хірург

Доктор Еркан Т спеціалізується в основному на лікуванні ожиріння, а також рефлюксу, захворюваннях молочної залози, ендоскопічних додатках та лікуванні грижі. Він особливо використовує новітні методи лікування ожиріння.

Оп. Доктор Алі О.
Офтальмолог

Маючи досвід майже 25 років, доктор Алі О. виконує лазерне лікування та операції на катаракті. Він лікує короткозорість, гіперметропію, астигматизм та пресбіобію, використовуючи новітні технології, такі як LASIK, iLASIK, NO TOUCH, SMILE та PRK.