Пластична Хiрургiя у Туреччинi

Не втрачай часу,
Вiдкрий себе нову…

Пластична Хiрургiя у Туреччинi

TravelMEDI пропонує своїм пацiентам найкращих хiрургiв Туреччини та клiнiки з найсучаснiшим обляднанням. Для тих, хто незадоволений розмiром або формою грудей, прагне бiльш естетичного вигляду, ми пропонуємо такi види хiрургiчних послуг як Збiльшення грудей, Пiдтяжка грудей (також вiдома пiд назвою Мастопексiя), Зменьшення грудей або хірургічне лікування Гiнекомастiї.

Також для тих, хто має проблеми з диханням чи просто хоче змiнити форму нооса, ми проводимо Ринопластику (або операцiю з Корекцiї Носу). Окрiм вищезазначених хiрургiчних послуг, ми також пропонуємо Пiдтяжку обличчя та Хiрургiю повiк (iнша назва – Блефаропластика) тим пацiентам, котрi прагнуть виглядяти молодше та позбавитись вiд зморшок. Та це ще не все, до перелiку хiрургiчних послуг, якi ми надаємо, входить Пiдтяжка живота (Абдомiнопластика) та Vaser-лiпосакцiя, що допомагає позбавитися вiд зайвого жиру, а також Бразильська пiдтяжка сiдниць (BBL), завдяки якiй ви будете мати сексуальнi круглi форми.

Варто зазначити, що TravelMEDI пишається тим фактом, що ми пропонуємо комбiнованi пластичнi операцiї у найдосвiдченiших хiрургiв Туреччини. Це дозволяє позбавитися декiлькох проблем одночасно та за вигiднiшу цiну, що також досить важливо. Наприклад, можливо скомбiнувати Ринопластику та Збiльшення грудей, або Пересадку волосся.

Завдяки високодосвiдченим лiкарям та клiнiкам з найсучаснiшим обладнанням, Туреччина стала лiдером серед багатьох країн у сфері пластичної хірургії.

Кожного року сотнi тисяч пацiентiв з усього свiту приїздить до Туреччини заради послуг пластичних хiрургiв.

Крiм цього, це завжди гарна iдея отримати тiло вашої мрiї та одночасно вiдвiдати такi туристичнi мiсця, як Стамбул, Каппадокiя, Анталiя.

Вартiсть на Пластичнi Операцiї у Туреччини

Ринопластика

3.000 USD

Збiльшення Грудей

3.400 USD

Vaser Лiпосакцiя

2.600 USD

Пересадка Волосся

2.150 USD

Гiнекомастiя

2.650 USD

Абдомінопластика

3.400 USD

BBL (Збільшення сідниць)

3.450 USD

Хiрургiю повiк

1.900 USD

Пiдтяжка Обличчя

3.800 USD

Нашi Сертифiкати

Комбiнованi Операцiї

Також до ваших послуг ми пропонуємо комбiнованi операцiї. При проведеннi декiлькох операцiй одночасно можна позбавитися бiльше, нiж одного недолiку та за вигiднiшою цiною. Це стане тим самим моментом, який змiнить ваше життя.

Вартiсть найпопулярнiших комбiнованих операцiй

Переваги комбiнованих операцiй

Нижча Цiна

Єдиний перiод пiсляоперацiйного вiдновлення

Меньша доза анестезiї

Насолоджуйтесь неймовiрним результатом

Ви хотiли б пройти комбiновану операцiю? Не проблема, якнайшвидше зв’яжiться з нами!

Декiлька прикладiв тих, хто, обрав нас для Пластичної Хiрургiї у Стамбулi.

Вiдкрили Нових Себе

Попiклуйся про своє здоров’я, вiдкрий нового себе!

Заповни заявку вже зараз!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.