Наша історія

TravelMEDI – це компанія з медичного туризму, заснована лікарями та туристичними консультантами, щоб дати інше розуміння галузі оздоровчого туризму.

Наш співзасновник Серкан Джелен близько 15 років співпрацював з багатьма національними та міжнародними компаніями в галузі медичного туризму.

Наш партнер та співзасновник доктор Ойку Джелен є дерматологом та одним із провідних лікарів Туреччини.

TravelMEDI – це єдина компанія з медичного туризму, яка має сертифікат американського MTQUA (Medical Travel Quality Alliance). MTQUA – це спеціальна установа, яка надає консультації та регулює роботу багатьох медичних посередників та компаній з медичного туризму з усього світу. Вся робота в TravelMEDI періодично контролюється MTQUA.

TravelMEDI надає послуги англійською, італійською, іспанською, російською, французькою та німецькою мовами.

Ми готуємо персональну програму подорожей для всіх наших пацієнтів. Отримавши від пацієнта підтвердження бронювання рейсу, наші координатори готують програму поїздки разом із буклетом, який буде для нього / неї посібником протягом усієї подорожі.

Якщо ви хочете продовжити свою поїздку, ми також пропонуємо альтернативні варіанти готелів, екскурсії та подорожі. Починаючи із зустрічі в аеропорту та включаючи подальші процедури, Вас буде супроводжувати наша команда.

Однією з наших найважливіших особливостей є те, що всі наші пацієнти перебувають під наглядом у нашій CRM-системі, і їх підтримують у післяопераційний період і спостерігають протягом 1 року. З повагою до конфіденційності всі фотографії та особисті дані про передопераційний, консультаційний та післяопераційний період зберігаються в наших архівах 1 рік.

Наші координатори пацієнтів зв’язуються з Вами в Інтернеті до того, як Ви приїдете сюди, а також супроводжують Вас під час вашого перебування тут.

Наші задачі

 1. 1
  Діагностика

  Перед вашим лікуванням ми хочемо, щоб ви заповнили «Форму». Після вивчення ваших даних наші лікарі визначають найбільш підходящий для вас спосіб лікування. Після того, як наші консультанти надають приблизну ціну, з вашого дозволу процес бронювання підтверджується нами.

  Після цього процесу ви можете проконсультуватися з нашими лікарями з будь-якої теми. Таким чином, спілкування лікар-пацієнт починається перед вашим лікуванням, і коли Ви приїдете сюди на лікування, ваш лікар може негайно розпочати процедури.

 2. 2
  Лікування

  Завдяки новітнім методам, які ми використовуємо, ваше лікування можна легко визначити. Якщо ваш лікар зауважить, що Вам потрібні деякі обстеження, Вас проінформують, і Ви зможете пройти ці обстеження або в Туреччині, або у своїй країні. Найбільша перевага цього методу полягає в тому, що Ви дізнаєтесь про свій бюджет, необхідний для лікування, ще до прибуття до Туреччини. Таким чином, для Вас не буде несподіваних додаткових витрат.

 3. 3
  Подорож

  TravelMEDI надає Вам допомогу щодо пошуку доступних авіаквитків. Наші туристичні консультанти мають кваліфікацію для організації внутрішніх та зовнішніх організацій, які дозволять Вам почувати себе як вдома.

  Ми забезпечимо Ваш транспорт та проживання до прибуття до Туреччини. Ці ваучери на бронювання будуть надіслані Вам поштою до вашого прибуття. Коли Ви прибудете до Туреччини, все, що Вам потрібно, буде організовано, готове до роботи.

Наше завдання

Наша місія полягає у забезпеченні 100% задоволення у всіх аспектах для пацієнтів, які вибирають нас, реалізуючи своє лікування у найкращих спеціалізованих лікарів Туреччини, а також пропонуючи найкращі туристичні програми з найбільш прийнятними цінами, щоб вони відчували себе комфортно як вдома.

Наше бачення

 1. Використання новітніх методик у всіх процедурах.
 2. Надання найдоступнішиих цін у поєднанні з найкращою якістю послуг.
 3. Залучення кращих лікарів Туреччини.
 4. Швидке та постійне спілкування, яке допоможе знайти відповіді на всі Ваші запитання.
Чому пацієнти вибирають нас?

Професійна медична служба

15+ років досвіду

TravelMEDI – це установа, заснована лікарями та консультантами з питань подорожей, щоб дати інше розуміння та функціонування в галузі оздоровчого туризму.

Доступна ціна

TravelMEDI, надає вам найкращі доступні ціни поряд з найкращими лікарями та лікарнями та високоякісними послугами та послугами.

Якість обслуговування

Усі наші лікарі спеціалізуються у своїх галузях / лікуванні та розмовляють іноземною мовою на додаток до вивчення всіх нових інновацій у своїй спеціальності.

Міжнародні послуги

З моменту створення ми пропонували свої послуги для багатьох іноземних пацієнтів з Європи, Америки, Азії, Африки та усього світу.

Новини та події

Нашi Сертифiкати

TravelMEDI – єдина турецька компанія з медичного туризму, яка сертифікована американською компанією MTQUA.

Послухайте більше про нас

Послухай наших пацієнтів