Політика конфіденційності

Яку інформацію ми збираємо?

Ми збираємо інформацію від вас, коли ви підписуєтесь на нашу розсилку або заповнюєте форму. При замовленні або реєстрації на нашому веб-сайті, можливо, вам буде запропоновано ввести своє: ім’я, електронну адресу, поштову адресу або номер телефону. Однак ви можете анонімно відвідати наш сайт.

Для чого ми використовуємо вашу інформацію?

Будь-яка інформація, яку ми збираємо від вас, може бути використана одним із наступних способів:

  • Для поліпшення обслуговування клієнтів
    (Ваша інформація допомагає нам ефективніше реагувати на Ваші запити щодо обслуговування клієнтів та потреби в підтримці)

Ваша інформація, будь то державна чи приватна, не буде продана, обмінена, передана або передана будь-якій іншій компанії з будь-якої причини, без вашої згоди, крім прямої мети доставки придбаного продукту або послуги, про яку вимагається.

  • Щоб надсилати періодичні електронні листи

Електронна адреса, яку ви надаєте для обробки замовлення, буде використана лише для надсилання вам інформації та оновлень, що стосуються вашого замовлення.

Якщо ви вирішите взяти участь у нашому списку розсилки, ви отримаєте електронні листи, які можуть містити новини компанії, оновлення, інформацію про товари чи послуги тощо.

Примітка. Якщо ви хочете будь-коли скасувати підписку на отримання майбутніх електронних листів, внизу кожного електронного листа ми включаємо докладні інструкції щодо відписки.

Як ми захищаємо вашу інформацію?

Ми вживаємо різноманітні заходи безпеки для підтримки безпеки ваших персональних даних, коли ви розміщуєте замовлення або вводите, подаєте або отримуєте доступ до своєї особистої інформації.

Ми пропонуємо використання захищеного сервера. Вся надана конфіденційна / кредитна інформація передається за допомогою технології Secure Socket Layer (SSL), а потім зашифровується до нашої Бази даних, щоб отримати до неї доступ лише уповноважені особи зі спеціальними правами доступу до наших систем, і вони зобов’язані зберігати інформацію конфіденційною.

Чи використовуємо ми файли cookie?

Ми використовуємо файли cookie.

Чи ми розкриваємо будь-яку інформацію стороннім сторонам?

Ми не продаємо, не торгуємо та не передаємо стороннім сторонам вашу особисту інформацію. Сюди не входять довірені треті сторони, які допомагають нам працювати з нашим веб-сайтом, вести наш бізнес або обслуговувати вас, якщо ці сторони погоджуються зберігати цю інформацію в таємниці. Ми також можемо оприлюднити вашу інформацію, коли ми вважаємо, що випуск є доцільним для дотримання законодавства, забезпечення політики нашого сайту або захисту наших чи інших прав, власності чи безпеки. Однак інформація про відвідувачів, яка не може ідентифікувати особу, може бути надана іншим сторонам для маркетингу, реклами чи іншого використання.

Відповідність Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті

Ми відповідаємо вимогам COPPA (Закон про захист конфіденційності дітей в Інтернеті), ми не збираємо будь-яку інформацію від осіб віком до 13 років. Наш веб-сайт, товари та послуги спрямовані на людей, яким виповнилося 13 років і старше.

Політика конфіденційності лише в Інтернеті

Ця політика конфіденційності в Інтернеті застосовується лише до інформації, зібраної через наш веб-сайт, а не до інформації, зібраної в режимі офлайн.