Умови користування

Прийняття Умов

Отримуючи доступ до цього Сайту або використовуючи його будь-яким способом, включаючи використання будь-яких Служб, завантажуючи Матеріали або просто переглядаючи Веб-сайт (терміни, написані великими літерами, визначені нижче), ви погоджуєтесь із умовами, викладеними в цьому документі та будь-яких змінах до нього що TravelMEDI може публікувати час від часу (разом “Умови використання”). Якщо ви не згодні з усіма умовами та умовами, що містяться в Умовах користування, не відвідуйте та не використовуйте цей Сайт.

TravelMEDI може час від часу змінювати Умови використання та інші вказівки та правила, розміщені на Сайті, на власний розсуд. Ваш подальший доступ або використання Сайту або будь-яких Матеріалів або Послуг означає прийняття Вами змін. Ваш доступ та використання Сайту, Матеріалів та Послуг регулюватиметься останньою версією Умов використання, правил та вказівок, розміщених на Сайті на момент такого використання. Будь ласка, регулярно перевіряйте посилання «Умови використання» на домашній сторінці TravelMEDI.com, щоб переглянути поточні умови. Якщо ви порушите будь-яке з Умов використання, ваш дозвіл на доступ до цього Сайту, Послуг та Матеріалів автоматично припиняється, і будь-які Матеріали, завантажені або роздруковані з Сайту з порушенням Умов використання, повинні бути негайно знищені.

Сайт

TravelMEDI, його афілійовані особи та агенти (“TravelMEDI”) роблять цей веб-сайт та всі інші веб-сайти TravelMEDI із посиланнями на Умови використання (разом “Сайт”) та Матеріали та послуги доступними для вашого доступу та використання. відповідно до Умов використання. «Матеріали» означає всю інформацію, дані, документи (наприклад, технічні документи, прес-релізи, таблиці даних, поширені запитання тощо), комунікації, завантаження, файли, текст, зображення, фотографії, графіку, відео, веб-трансляції, публікації, вміст, інструменти, ресурси, програми та продукти, доступні або дозволені через Веб-сайт TravelMEDI або користувачами цього Сайту. «Послуги» означає всі послуги та ресурси, що пропонуються або дозволяються через Веб-сайт TravelMEDI та користувачами цього Сайту, включаючи інші інформаційні послуги та послуги зв’язку, такі як бюлетень, чати, спільноти, електронна пошта, форуми (включаючи лабораторію та користувача для користувача форуми), групи новин, особисті веб-сторінки, фотоальбоми та інші засоби обміну повідомленнями або комунікацією, призначені для того, щоб ви могли спілкуватися з іншими (разом, “Місце спілкування”). Усі матеріали, надані TravelMEDI, позначаються спільно як “Матеріали TravelMEDI”. Усі надані користувачем Матеріали називаються спільно “Матеріали користувача”. Деякі послуги можуть передбачати послуги співпраці та обміну інформацією серед певної групи. Матеріали, розміщені користувачами в цій групі разом із такою співпрацею та обміном інформацією, називаються спільно “Спільний вміст”. Група осіб, серед яких відбувається така співпраця та обмін файлами із залученням Спільного вмісту, у цьому документі іменується „Робоча група”. Усі Матеріали Користувача, які не є Спільним вмістом, в даному документі будуть називатися “Користувацький вміст”. Матеріали TravelMEDI та Матеріали користувача можуть мати різні обмеження та умови, пов’язані з ними згідно Умов використання та інших вказівок та правил, розміщених на Сайті.

Матеріали та послуги, а також їх вибір та розміщення захищені авторськими правами, товарними знаками, патентами, комерційною таємницею та всіма іншими правами інтелектуальної власності та права власності (разом “Права інтелектуальної власності”), а також будь-яким несанкціонованим використанням матеріалів або Послуги можуть порушувати такі закони та Умови використання. За винятком випадків, прямо зазначених у цьому документі, TravelMEDI та його постачальники не надають жодних явних або неявних прав на використання Матеріалів та Послуг. Ви погоджуєтесь не копіювати, не публікувати, не обрамляти, не завантажувати, не передавати, не змінювати, не адаптувати, не створювати похідні роботи на основі оренди, оренди, позики, продажу, призначення, розповсюдження, відображення, виконання, ліцензування, субліцензування та зворотного проектування сайту, матеріалів або Послуг, будь-яких частин Сайту, Матеріалів або Послуг або вибору та організації Сайту, Матеріалів або Послуг, за винятком випадків, прямо передбачених цим документом.